Farmasi’de Bu Yazın Trend Renkleri

Yaz geldi! Bu yazın trend renkleriyle cildimizi koruyarak güneşim tüm enerjisini üzerimizde hissetmek hepimizin hakkı. Bu yazın yeni trendlerini uygulayarak tüm dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Ten Rengi

Havalar ısındıkça fondöten kullanmak da bir o kadar zorlaşıyor. Bu nedenle ağır kapatıcılar yerine çok daha hafif kapatıcılar kullanmakta yarar var. Özellikle içinde güneş koruması olan ürünler sayesinde pürüzsüz görünümün yanında harika bir korumaya da sahip olacaksınız.

Elmacık Kemikleri

Yazın vazgeçilmezi bronz görünüm bu yıl da yüzünüzde olsun! Yazı deniz kenarında güneşlenerek geçirmiş gibi gösteren bronz ve ışıldayan elmacık kemiklerini kim sevmez ki? Bu tür ürünleri makyaj fırçanız ile elmacık kemikleri, alın ve çene kemiğinize uygulayabilirsiniz.

Enerjik Görünüm

Yorgun bir gece de geçirseniz sabahına aydınlık ve enerjik bir cilt görünümüz hep sizinle olsun. Göz köşelerine, kaş altına, burun kemiği ve elmacık kemiklere uygulayacağınız pudra ile doğal ve ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Rengarenk Gözler

Yaz mevsiminin tüm enerjisini göz makyajınızda yansıtabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm renkleri kapsayan far paletleriyle favori renginizi seçerek uygulayabilirsiniz. 2016 yılının trend renklerinden mor, mavi ya da pembe gibi canlı renkler sizi yazın kraliçesi yapacak!

Sosyal Medyada Paylaş

    Ad/Soyad (gerekli)

    Cep Telefonu (gerekli)

    İl/İlçe (gerekli)

    KONU BAŞLIĞI

    VARSA NOTUNUZ